کودکان

10 خاصیت مفید پودر کودک

چقدر درباره پودر بچه اطلاعات دارید؟ درباره فواید و استفاده آن؟ خیلی از شما اضافه پودر بچه رو دور می اندازید. اما در این پست وب آریو شما را با 10 استفاده وکاربرد مفید پودر بچه آشنا می سازد.
مژگان پرپشت تر: کمی پودر بچه را روی مژه های خود بپاشید و بعدا ریمل بزنید تا مژگان شما پرپشت تر و طبیعی تر به نظر برسند.
خنک کردن ملحفه ها در تابستان: هنگام خواب عرق می کنید؟ کمی پودر بچه را قبل از خواب روی ملحفه هایتان بپاشید و از رخت خواب خنک و فاقد از بو و لکه ها لذت ببرید.
رختخواب خنک و فاقد بوی بد، تصویر: istockphoto
جلوگیری از عرق سوز: اگر می خواهید در تابستان فعالیت های ایروبیک مانند دویدن انجام دهید یا فوتبال، بسکتبال و والیبال بازی کنید، کمی پودر بچه را به قسمت داخلی ران ها بمالید تا از عرق سوز شدن آنها جلوگیری کنید.
روغن کاری کف اطاق: پارکت کف اطاق صدا می دهد؟ کمی تالک روی درز های پارکت های چوبی بپاشید و آن را داخل شکاف ها وارد کنید.
دئودورانت طبیعی: دئودورانتی که استفاده می کنید موجب خارش می شود؟ نگرانید که دئودورانت منافذ پوست شما را مسدود کند؟ می توانید از پودر بچه به عنوان یک ماده طبیعی استفاده کنید.
شامپوی سریع: اگر وقت ندارید سرتان را با شامپو بشویید، پودر بچه می تواند به کمک شما بیاید. کمی پودر بچه را با جوش شیرین مخلوط کرده و روی موهای خود بریزید تا موهایی سالم، خوشبو و طبیعی داشته باشید.
برای کاهش درد: آیا از مومک استفاده می کنید؟ ابتدا کمی پودر بچه را روی پاهایتان بپاشید تا درد را کمتر احساس کنید.
جذب لکه های روغن: اگر روغن سهوا روی لباس یا قالیچه ریخته کمی پودر بچه را روی آن بپاشید. این پودر می تواند روغن را به خوبی جذب کند.
دور کننده مورچه ها: مورچه ها بوی پودر بچه را دوست ندارند و اگر کمی از این پورد را زیر در و پنجره ها بریزید می توانید از ورود آنها جلوگیری کنید.
تازه کردن کتاب ها: اگر کتاب ها یا روزنامه های قدیمی شما زرد شده و بوی کهنگی گرفته اند، پودر بچه می تواند رطوبت آنها را جذب کرده و ظاهر تازه ای به آنها ببخشد.
برچسب ها

آریوبرزن

آریو اشراقی هستم مدیر سایت وب آریو از بچه های خونگرم جنوب ( خوزستان )، خوشحال میشم که با اشتراک گذاری مطالب، سایت منو حمایت کنید. در ضمن عضویت در کانال تلگرام وب آریو یادتون نره!! @webario

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن