تکنولوژیموبایل

سامسونگ در پیش فروش گلکسی نوت 8 رکورد زد!

395 هزار سفارش گلکسی نوت 8 طی 24 ساعت

بعد از ناکامی سامسونگ در فروش گلکسی نوت ۷ (به دلیل مشکل باتری و آتش گرفتن آن)، این شرکت کره ای خود را برای فروش گسترده و رکوردشکن محصول تازه معرفی شده خود یعنی گلکسی نوت ۸ اماده کرده است.

طبق اعلام سامسونگ، پیش خرید این تلفن عظیم الجثه، گوی سبقت را از دیگر محصولات سری نوت این شرکت ربوده و در پنج روز اول، ۲/۵ برابر گلکسی نوت ۷ در همین بازه زمانی سفارش پیش خرید داشته است. برای درک استقبال کاربران از گلکسی نوت ۸ بد نیست بدانید که تنها در ۲۴ ساعت اولیه شروع پیش فروش این گوشی، ۳۹۵ هزار واحد از آن سفارش داده شده است. فروش این محصول از روز جمعه در آمریکا، کره جنوبی و چند کشور دیگر آغاز شده و به گفته دیجی کو، رئیس واحد ارتباطات موبایل سامسونگ الکترونیکس، این شرکت پس از انجام یک نظرسنجی به این نتیجه رسید که ۸۵ درصد از کاربران فعلی گوشی های سری نوت همچنان به این برند وفادار خواهند بود و به همین دلیل هم نوت ۸ معرفی شد.

برچسب ها

آریوبرزن

آریو اشراقی هستم مدیر سایت وب آریو از بچه های خونگرم جنوب ( خوزستان )، خوشحال میشم که با اشتراک گذاری مطالب، سایت منو حمایت کنید. در ضمن عضویت در کانال تلگرام وب آریو یادتون نره!! @webario

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن