سرگرمی

عجیب ترین ذرت دنیا

حتما شما تا به حال ذرت دیده و خورده اید. در همه جای دنیا ذرت ها به یک شکل و یک رنگ بوده فقط ممکن است در طعم مزه و نوع پخت آن بسته به ذائقه افراد تفاوت هایی دیده شود. اما آیا تا به حال ذرت رنگارنگ دیده اید؟ ذرتی به رنگ رنگین کمان؟ پس با وب آریو همراه شوید.

این ذرت ها توسط یک کشاورز بومی آمریکایی پرورش داده شده که متوجه شد هر از چند گاهی، یک چوب بلال، با علامتی از رنگ های غیر معمول درخشان رشد می کنند. کارل بارنز سال ها عمر خود را صرف توسعه این نوع ذرت کرده و و راز آن را تا قبل از مرگش حفظ کرده است. در حال حاضر این ذرت ها به صورت آنلاین قابل دسترسی برای خرید هستند که تقاضاهای زیادی را نیز به خود جلب کرده اند.

این تصاویر فوق العاده ممکن است به نظر برسد این ذرت ها شیرینی های آب پز رنگارنگ و یا حتی دانه های شیشه ای باشند اما در واقع آنها دانه های ویژه ذرت هستند.

The strangest corn world (3) The strangest corn world (4) The strangest corn world (5) The strangest corn world (6) The strangest corn world (7) The strangest corn world (1) The strangest corn world (2)

برچسب ها

آریوبرزن

آریو اشراقی هستم مدیر سایت وب آریو از بچه های خونگرم جنوب ( خوزستان )، خوشحال میشم که با اشتراک گذاری مطالب، سایت منو حمایت کنید. در ضمن عضویت در کانال تلگرام وب آریو یادتون نره!! @webario

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید

بستن
بستن