سرگرمی

معرفی شادترین کشورهای جهان در سال 2015

هر سال گزارش شادترین کشورهای جهان توسط موسسه سنجش شادی ارائه می شود. این موسسه بر اساس درآمد, ثبات خانوادگی, اشتغال, و یک سری استانداردهای روانشناسی گزارش از 158 کشور جهان ارائه می دهد. در این لیست کشور سویس در رده نخست قرار دارد. و بریتانیا یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان در رده 21 جهان قرار دارد. شاد بودن یک حالت درونی است. تا شرایط بیرون مهیا نباشد. امکان رسیدن به شادی وجود ندارد. وقتی می خواهیم میزان شادی در یک کشور را بسنجیم. چندین فاکتور و مشخصه وجود دارد. میزان درآمد, آرامش و امنیت, صلح, روابط اجتماعی, ثبات اقتصادی, امید به زندگی, جاذبه های طبیعی و شرایط زیست محیطی. کشوری که فاقد این شرایط باشد امکان دستیابی به شادی در آن میسر نیست. برای آشنایی با شادترین کشورهای جهان در سال 2015 با وب آریو همراه باشید.

رده نخست شادترین کشور جهان به سوسیس اختصاص دارد.

1. سوئیس

سوئیس در رده بندی سال گذشته مقام سوم را داشت. اما در سال 2015 به رده نخست جهان رسید. امید به زندگی در این کشور 82.8 است. سوئیس کشوری چند زبانه ایتالیایی, فرانسوی, آلمانی است. آنها مناظر با شکوه طبیعی و شهرنشینی مدرن ایجاد کردند. بر اساس گزارش موسسه جهان اقتصاد سوئیس برای ششمین بار متوالی رقابتی کشور جهان انتخاب شده است. نظام آموزشی عالی, ساختمان ها و شهرهای مدرن, درآمد عالی, نظام مالیاتی مردم جذاب, کمترین میزان جرم و جنایت این سوئیس را به شادترین کشور ها تبدیل کرده است.

 

The world's happiest countries

سوئیس از مقام سوم آمد برای آخرین بار به عنوان شادترین کشور جهان را نام برد. آنها به دلایل بسیاری به این کار، بیش از حد. متوسط امید به زندگی 82.8 است. آنها چند زبانه هستند، با اکثر شهروندان درک آلمانی، فرانسوی و انگلیسی آنها مناظر با شکوه شامل جنگل ضخیم، دریاچه ای و راه آهن خوش تیپ. آیا ما نیاز به می گویند؟ آه، این رتبه بندی نیز به پیروی از آخرین گزارش مجمع جهانی اقتصاد که نام آن را ترین کشور رقابتی در جهانبرای ششمین سال متوالی. کشور برای “نهادهای موثر بر آن به رسمیت شناخته شد. صدا و امور مالی عمومی سالم؛ یک نظام مالیاتی جذاب. زیرساخت های بسیار عالی و قابلیت اتصال و در سطح جهانی نظام آموزش و پرورش .

2. ایسلند
<strong>Iceland </strong>is the second-happiest country in the world. A two-hour drive from the capital city of Reykjavik, south Iceland is home to Skogafoss Waterfall and many other natural wonders. This famous 60-meter (197-foot) waterfall nearly always has a rainbow.
ایسلند را می توان امن ترین کشور جهان معرفی کرد. ارائه مالیات نسبتا کم درآمد، مراقبت های بهداشتی رایگان و آموزش عالی به شهروندان خود،این کشور توسط صلح طلبان مانند کوفی عنان، دالایی لاما، و اسقف اعظم دزموند توتو مورد تائید قرار گرفته است.
3.دانمارک
Denmark 'the world's happiest country'
دانمارکی ها ظاهرا از زمان آخرین گزارش جهانی شادی عبوس تر می شوند. در تحقیقات در سال گذشته توسط Eurobarometer کمیسیون اروپا منتشر شده، که در آن شهروندان این کشور برای اندازه میزان رفاه و شادی مورد بررسی قرار گرفتند. بیش از 88 درصد مردم این کشور از زندگی و وضع مالی خود راضی بودند. 88 درصد از افراد مورد بررسی وضعیت مالی در خانواده خود را “خوبتوصیف کرد، در مقایسه با متوسط اتحادیه اروپا از 65 درصد مردم دانمارک 81 درصد از وضعیت شغلی شخصی خود راضی بودند، در مقایسه با متوسط اتحادیه اروپا از 56 درصد است. کپنهاگ، پایتخت دانمارک، در حال حاضر به عنوان یکی از مقصدهای مهم گردشگری و مهاجرت در اروپا به شما می رود، و بهترین رستوران های جهان را می توان در این کشور یافت. 

 

4. نروژ چهارمین کشور شاد جهان

 

The world's happiest countries

 

نروژ یکی از زیباترین کشور های جهان به شمار می رود. امنیت, سطح بالای رفاه زندگی, جاذبه های گردشگری و طبیعی جذاب. بر اساس آخرین نظرسنجی ها 92 درصد مردم سوئیس از زندگی خود را راضی هستند.

 

5.کانادا: رده پنجم شادترین مردم جهان به کانادا اختصاص دارد.

 

The world's happiest countries

درآمد عالی و امید به زندگی بالا در کشور کانادا- یکی از کشور های مهاجر پذیر جهان در قرن 21 که مکان بسیار امنی برای سرمایه گذاری انتخاب شده است. میزان رضایت مردم از زندگی در این کشور به 88 درصد رسیده است.

 

6. فنلاند

 

The world's happiest countries

به نظر می رسد کشور های شمال اروپا و اسکاندیناوی شادترین منطقه جهان باشند. فنلاند دیگر کشور اسکاندیناوی رده ششم شادترین کشور های جهان را به خود اختصاص داده است. یکی از کشورهای صلح آمیز جهان نیز انتخاب شده است.

 

7. هلند (هفتمین کشور شاد جهان )

 

The<strong> Netherlands</strong>, the world's seventh-happiest country, delights visitors and residents alike with its tulips. Keukenhof, known as the Garden of Europe, is open through May 17.

هلند کشور لاله های رنگارنگ… سال 2013 در رده چهارم شادترین کشورهای جهان قرار داشت. اما طی این چند سال و مشکلات اتحادیه اروپا این کشور جایگاه خود را از دست داده است. و این افت جایگاه بیشتر بخاطر کاهش رضایت مردم این کشور از زندگی است. اما همچنان یکی از شادترین کشورهای جهان به شما می آید.

 

8. سوند

باز هم یکی دیگر از کشورهای اروپا در رده هشتم شادترین کشورهای جهان قرار دارد. اگر به دنبال آسایش و شادی هستید. به شمال اروپا سفر کنید. جایی برای زندگی به دور از جنگ و جدال.

 

The world's happiest countries

 

9. نیوزلند

 

 

در رده نهم شادترین کشورهای جهان نیوزلند قرار دارد. یک رده بالاتر از استرالیا. کشوری امن با جاذبه های طبیعی فراوان…دستیابی به آرامش زندگی… زیباترین جاذبه های طبیعی و گردشگری را در این کشور می توان یافت.

 

10. استرالیا

The world's happiest countries

کشوری با جاذبه های طبیعتی و تنوع آب و هوایی.. بیابان های زیبا, کوهستان های برفی و سواحل خوش آب و هوا.. این حد از تنوع آب و هوایی فقط در کشور استرالیا قابل مشاهده است. کشوری مهاجر پذیر با فرهنگ های مختلف. منابع و امکانات پیشرفته. درآمد عالی همچنین صلح و آرامش ..

برچسب ها

آریوبرزن

آریو اشراقی هستم مدیر سایت وب آریو از بچه های خونگرم جنوب ( خوزستان )، خوشحال میشم که با اشتراک گذاری مطالب، سایت منو حمایت کنید. در ضمن عضویت در کانال تلگرام وب آریو یادتون نره!! @webario

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن