روانشناسی

آمار اطلاعات جنسی ۲۶ کشور جهان

یکی از تحقیقات وسیع که البته توسط کمپانی durex انجام شده در برگیرنده سنجش ۲۶ هزار نفر از ۲۶ کشور جهان بوده است توانسته یک تصویر کمابیش کلی از وضعیت فعالیت جنسی بخشی از سیاره ما ارائه کند.

بیشترین تعداد سکس

۸۷ درصد یونانی ها در هفته سکس دارند و بعد از آنها برزیل (۸۲) روسیه (۸۰) چین ( ۷۸) و ایتالیا ( ۷۶) و امریکای ها با ۵۲ درصد رتبه تقریبا آخر را دارند.

بیشترین تعداد ارگاسم

چینی ها البته با وجود درصد بالای سکس در هفته از کمترین مقدار ارگاسم برخوردارند. چینی ها در همه پرسی اعلام کردند که بیش از دو سوم شان به اوج لذت جنسی نمی رند. اسپانیا، ایتالیا  و مکزیک رتبه سوم عدم رضایت جنسی در حین سکس را برای خود اشغال کرده اند.  ۴۸ درصد، میانگین ارضا نشدن افراد در ۲۶ کشور فوق بوده است. در این میان فرانسوی ها با رضایتمندی ۸۴ درصدی، رتبه اول به اوج رسیدن را دارا هستند.

خبر به نوعی تاسف انگیز این است که به طور میانگین مردان دو برابر زنان در حین رابطه جنسی به ارگاسم می رسند.

بیشترین لذت

اگر از تعداد و کمیت به کیفیت بخواهیم اشاره کنیم به نظر می رسد ۶۷ درصد نیجریه ای ها، ۶۳ درصد مکزیکی ها، ۶۱ درصد هندی ها و ۵۴ درصد لهستانی رتبه های لذت بیشتر در حین رابطه جنسی را به خود اختصاص داده اند.

ژاپنی ها تنها کشوری هستند که بیش از نیمی از آنها اعلام کرده اند کمترین لذت را از رابطه جنسی شان می برند.

http://www.alternet.org/sex-amp-relationships/6-fascinating-things-about-sex-around-world

برچسب ها

آریوبرزن

آریو اشراقی هستم مدیر سایت وب آریو از بچه های خونگرم جنوب ( خوزستان )، خوشحال میشم که با اشتراک گذاری مطالب، سایت منو حمایت کنید. در ضمن عضویت در کانال تلگرام وب آریو یادتون نره!! @webario

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید

بستن
بستن